2. Državno prvenstvo mešanih parov z zračnim orožjem

Drugega Državnega prvenstva mešanih parov z zračnim orožjem, sta se iz Strelskega društva Grosuplje, udeležila v kategoriji mladincev z zračno puško Sara Slak in Amadej Slak, v kategoriji članov z zračno pištolo pa Simona Meglen in Rok Ivanc. Tekmovanje je 13. aprila organiziralo Strelsko društvo Olimpija v Ljubljani. Udeležilo pa se ga je 41 parov v štirih razpisanih disciplinah.

Sara in Amadej Slak sta se tovrstnega tekmovanja udeležila že v lanski strelski sezoni, ko sta osvojila tretje mesto. Tokrat sta se kot tretje uvrščena v kvalifikacijah, borila v zelo napetem finalu in osvojila naslov podprvaka s samo 0,5 krogi zaostanka za prvouvrščenim parom iz Ruš.

Sara in Amadej Slak, podprvaka v mešanih parih mladinske kategorije

Članski par se v finale ni uvrstil, čestitamo pa jima za udeležbo in ves trud, ki sta ga vložila.