Druženje je lahko zabavno in koristno

Praznično razpoloženi znamo biti tudi člani Strelskega društva Grosuplje. 22. decembra smo na strelno linijo postavili kolo sreče in se pomerili z metanjem pikada. Najbolj vztrajni in tisti, katerim je bila sreča naklonjena so bili obdarjeni z bogatimi nagradami. Tisti z malo manj sreče smo se pa sladkali. Bogate nagrade so nam donirala domača podjetja in zasebniki.  Za njihovo dobrotljivost se jim iskreno zahvaljujemo.

Z metanjem pikada na kolo sreče smo namreč s pridobljenimi darili zbrali kar 450 €. Zbrana sredstva smo namenili za plačilo garderobnega kontejnerja, ki nudi našim mladim strelcem potrebno zasebnost pri pripravi na vsakodnevne treninge.

Predvsem naši najmlajši so se zabavali, saj so skušali zadeti glavno nagrado, ki jo je doniral predsednik društva Ignac Jerovšek. Papiga je na koncu dobila lep, topel in prijazen dom pri Žigi Habjanu.

Predvsem pa smo se družili, se spoznavali in bili prav veseli, da so se nam pridružili tudi novi člani in njihovi starši.