V Kidričevem zadnji turnir Državnih lig

V Kidričevem  je 17. in 18. marca potekal zadnji turnir Državnih lig. Kadetinje so presegle svoj ekipni državni rekord, tokrat z nekaj več kot 1200 krogi. Prav tako so se na zadnjem turnirju uvrstile na 1. mesto in si v skupnem seštevku točk šestih turnirjev priborile zlati pokal Lige mladih.

Sezona Pokalnih tekem za naslov Državnega pokalnega prvaka v streljanju z zračnim orožjem na 10 m je s 6. turnirjem v Kidričevem zaključeno. Ekipa pištoljašev je na zadnjem turnirju zasedla 3. mesto. V skupnem točkovanju ekip kadetov, mladincev in članov smo ponovno osvojili mali prehodni pokal za puško in se v skupnem seštevku točk za puško in pištolo uvrstili na 3. mesto. Naslov pokalnih prvakov so v letošnji sezoni osvojili strelci Strelskega društva Lotrič Železniki. Čestitke vsem udeležencem državnih lig, ki so prispevali k uspehu društva.