Strelski upi Ormož 2017

Strelskih upov z zračno puško v Ormožu se je 25. novembra 2017 udeležilo kar 9 naših mladih strelcev. Tri ekipe so tokrat zastopale naše društvo in dve izmed njih sta se povzpeli na stopničke. Prva ekipa v sestavi Jana Kolenc, Rebeke Slak in Zale Katarinčič je osvojjila prvo mesto, ekipa v sestavi Olje Kolenc, Sare Slak in Amadeja Slak pa odlično tretje mesto. Tretja ekipa, ki so jo sestavljale dekleta Najla Durdžić, Anja Trontelj in Laura Erjavec pa so osvojile 11. mesto.

Jan, Olja in Sara so se uvrstili v finalni del tekmovanja, v katerem se je najbolje odrezal Jan in dosegel odlično 3. mesto.

Največji uspeh dneva sta vsekakor doživeli Olja Kolenc in Sara Slak, ki sta v rednem delu tekmovanja dosegli odličen rezultat. Olja se je z rezultatom 405,7 uvrstila na 2. mesto, Sara pa z rezultatom 403,7 na 4. mesto. Obe punci sta se prvič srečali s finalnim delom tekmovanja.

Čestitke vsem mladim za odlične rezultate.