Strelski upi 2016

V soboto 26.11.2016 je že 8. leto zapored Strelsko društvo Kovinar Ormož organiziralo tekmovanje z zračno puško za strelce letnik 1996 in mlajše. Prvič letos pa je Strelski klub Brežice priredilo tudi Strelske upe za zračno pištolo.

S SD Grosuplje se je tekmovanja z zračno puško udeležilo 11 mladih in z zračno pištolo en strelec. Pridobili so si nove izkušnje in dosegli odlične rezultate.

Klavdija Jerovšek je v osnovnem delu dosegla najboljši rezultat z zračno puško (416,3 kroga) in zasluženo prejela plaketo za najboljšo strelko Strelskih upov 2016.

klavdija-v-absolutni-konkurenci-prva

Drugi najboljši rezultat tekmovanja z zračno puško je dosegel Jan Kolenc (411,4 kroga) in po finalnem delu osvojil 2. mesto. V finalni del se je uvrstila tudi Rebeka Slak s 404,6 krogi in na koncu osvojila prav tako 2. mesto.

jan-2-mesto3 rebeka-2-mesto4

Ekipa v sestavi Klavdije, Jana in Rebeke pa je osvojila tudi 1. mesto in tako podaljšala bivanje prehodnega pokala Strelskih upov z zračno puško v prostorih strelišča SD Grosuplje še za eno leto.

ekipa-odlicno-prvo-mesto

Čestitke veljajo prav tako trenerju Jožetu Kolencu, ki je mlade popeljal do odličnih rezultatov.