Mladi Strelski upi 2019

26. in 27. oktobra sta potekali tekmovanji za mlade Strelske upe v letu 2019. Strelsko društvo Kovinar Ormož je organiziralo tekmovanje z zračno puško, Strelsko društvo Železniki pa z zračno pištolo.

Tekmovanja so se tokrat z SD Grosuplje udeležili Sara Slak in Olja Kolenc z zračno puško ter Amadej Slak, Ula Zelnik Gregorčič in David Gašperič z zračno pištolo.

Sara Slak se je z izjemnimi 415,6 kr. uvrstila v finale, kjer ni popustila pod pritiskom in zmagala. Z izjemnim rezultatom je pridobila tudi naziv Strelskega upa 2019 z zračno puško. Olji Kolenc je do finala zmanjkalo le 0,4 kr.. Uvrstila se je na 9. mesto v konkurenci 29 tekmovalk.

Sara Slak, 1. mesto
Zmagovalca Strelskih upov
med mladinkami in mladinci

Z zračno pištolo sta po kvalifikacijah na stopničke stopila Ula in David, v finalu pa je presenetil Amadej in zasedel 3. mesto.

Ula Zelnik Gregorčič, 2. mesto
David Gašperič, 2. mesto
Amadej Slak, finale 3. mesto

Čestitke mladini za dosežke.