Zaključek Kekčevega pokala

V sezoni 2015/2016 se je zvrstilo 6. turnirjev za Kekčev pokal na državnem nivoju. Udeleževali so se ga naši najmlajši člani; 2 cicibana in 2 cicibanki ter 3 mlajši pionirji in 1 mlajša pionirka. Nekateri so se udeležili kar vseh šestih turnirjev in z odličnimi rezultati sezono tudi zaključili. Tekmovali so v posamezni konkurenci in v mešanih ekipah.

Zadnji šesti in hkrati finalni turnir se je odvijal 23. aprila v Murski Soboti. Vsem udeležencem turnirja so pripravili presenečenje s skrito tarčo ter jih pogostili s kekčevo pašteto. Zmagovalci pa so se okitili s kekčevimi medaljami in pokali.

Na zadnjem 6. turnirju so bili med posamezniki najuspešnejši: cicibanka Tinkara Andročec z osvojenim 2. mestom, ciciban Mark Rombo s 3. mestom in ml. pionirka Sara Slak s 1. mestom. Ekipno sta tako ekipa cicibanov kot tudi ekipa ml. pionirjev zasedli 2. mesto.

20160423_13522820160423_134827

V končni razvrstitvi, najboljših petih rezultatov 6. turnirjev, so v posamični konkurenci dosegli najboljše uvrstitve: cicibanka Tinkara Andročec, ki je zbrala 124 točk od skupno 150 točk ter se uvrstila na 3. mesto, ml. pionir Tim Rojec, ki se je s 125 od skupno 150 točk uvrstil na 2. mesto in ml. pionirka Sara Slak, ki je zbrala vse možne točke in zasedla odlično 1. mesto.

20160423_13573020160423_135418

Oba zlata Kekčeva pokala, skupne ekipne razvrstitve po 6. turnirjih, sta najdla prostor na policah Strelskega društva Grosuplje. Ekipo cicibanov so zastopali Tinkara Andročec, Inja Urbas in Mark Rombo, ekipo ml. pionirjev pa Tim Rojec, Vid Andročec ter Sara Slak. Vsak je dal svoj prispevek k izjemnemu rezultatu ekipnih dosežkov.

Mlajši pionirji so se po finalni tekmi za Kekčev pokal tudi poslovili od Kekca in stojala z naslonom predali mlajšim strelcem. Pričeli se bodo pripravljati za Pokal prijateljstva, kjer bodo tekmovali v konkurenci pionirjev. Cicibani pa se bodo pripravljali za Kekčev pokal v naslednji sezoni.

Želimo jim še veliko uspehov, nasmeškov in zabave na strelski poti.